В ЄС хочуть доповнити ID-картки відбитками пальців

Європейська комісія запропонує покращити механізми захисту особистих карток (ID-картки) в країнах ЄС, щоб терористи та злочинці не могли фальсифікувати документи

Про це заявив єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріс Аврамопулос в інтерв'ю німецькому виданню Welt, передає Depo.ua.

Брюссель у вівторок, 17 квітня, представить пропозиції, згідно з якими планується, що ідентифікаційні картки у всіх державах-членах ЄС обов'язково міститимуть цифровий відбиток пальців та іншу біометричну інформацію законного власника.

"Ми повинні закручувати гайки доти, поки більше не буде місця для терористів або злочинців, і не буде коштів для здійснення нападів. Це означає, що вони повинні бути позбавлені доступу до грошей, підроблених документів, зброї і вибухових речовин, і щоб вони не могли перетнути наші кордони непоміченими", - сказав Аврамопулос.

Наразі внесення відбитків пальців у документ, що посвідчує особу, в більшості країн є добровільним рішенням, а, наприклад, у Великій Британії взагалі немає ID-карток.

Нагадаємо, в Україні заборонили оформлювати паспорт громадянина України з використанням бланка в формі книжки

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ЄС