В столиці Алжиру на акцію протесту вийшли тисячі студентів

Тисячі студентів у вівторок провели протестний марш у столиці Алжиру, вимагаючи оновлення системи та покарання для оточення колишнього президента Абделазіза Бутефліки

Про це повідомляє Al Arabiya.

"Тисячі алжирських студентів пройшли вулицями столиці своєї держави, закликаючи до перезавантаження системи та розслідування й покарання найближчого оточення відстороненого президента Абделазіза Бутефліки", - йдеться в повідомленні.

Студенти-протестувальники виходять на подібні марші в центрі Алжиру регулярно з моменту відставки президента Бутефліки 2 квітня. Алжирці, особливо молодь, вимагають справжнього оновлення політичної еліти своєї держави і люстрації усіх колишніх вищих функціонерів.

Нагадаємо, 12 березня на тлі масових протестів президент Алжиру Абдельазіз Бутефліка відмовився від участі у президентських виборах та наміру уп'яте посісти крісло глави держави.

3 квітня 82-річний президент Алжиру Абдельазіз Бутефліка офіційно повідомив главі конституційних зборів про своє рішення скласти свої повноваження президента країни. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна