В США заговорили про епідемію хвороб, викликаних палінням електронних цигарок

У США зростає кількість легеневих захворювнь, причиною яких може бути використання електронних цигарок

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Голос Америки".

Американська медична асоціація (AMA) закликала припинити використання електронних сигарет.

У заяві AMА, зокрема, йдеться: "Поширення у країні легеневих захворювань, пов'язаних з електронними сигаретами, зміцнює наше переконання, що використання електронних сигарет і вейпінг набули характеру епідемії".

AMA - одна з найбільш відомих і впливових організацій лікарів e США. Вона попередила, що вейпери, які відчувають проблеми з диханням, болі в грудях або сильний кашель, повинні негайно звернутися за медичною допомогою.

Водночас Адміністрація контролю за продуктами харчування і медикаментами (FDA) направила найбільшому виробнику електронних сигарет - компанії JUUL - попередження, звинувативши JUUL в порушенні закону: поширенні необґрунтованих заяв про безпеку її продукції.

Вейпінг вважається причиною 450 виявлених останнім часом випадків пульмонологічних розладів в США, результатом яких стали п'ять летальних випадків.

Нагадаємо, у серпні у Сполучених Штатах Америки зафіксували перший випадок смерті від тяжкої респіраторної хвороби, яка була спровокована курінням електронної сигарети.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook