В США "забракували" кандидатів з антимусульманськими кампаніями

Близько 40 кандидатів на проміжних виборах в конгрес США проводять антимусульманські кампанії, однак їхня стратегія може бути помилковою

До такого висновку прийшли автори доповіді, присвяченої антимусульманським настроям напередодні виборів в Сполучених Штатах, повідомляє Depo.ua з посиланням на видання Politico.

Як відомо, 6 листопада на території США пройдуть проміжні вибори в конгрес. Десятки кандидатів, які в основному представляють Республіканську партію США, до виборів в конгрес були помічені в антимусульманських настроях. Наприклад, кандидати виставляли своїх супротивників як загрозу національній безпеці, пов'язаних з тероризмом, пояснює видання.

Експерти відзначають, що така стратегія навряд чи допоможе їм перемогти, йдеться в матеріалі. Проте, за прогнозами аналітиків, близько десяти таких кандидатів можуть пройти в конгрес в листопаді.

Автори 51-сторінкової доповіді "Робота на ненависті" – група громадських активістів, що базується в Окленді, штат Каліфорнія. У доповіді підсумовується, що переважна більшість антимусульманських кампаній закінчилася невдачею – навіть в тих районах, де президент США Дональд Трамп користується популярністю.

Нагадаємо, 19 жовтня США звинуватили росіянку у втручанні в проміжні вибори у Конгрес, які пройдуть у листопаді 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США