В США знімають втому і стрес вуличною кототерапією

На одній з вулиць Лос-Анджелеса з'явилася скляна будка для гри з кошенятами з місцевого притулку
Depo.Світ
14 листопада 2014 04:06
ФОТО: depo.ua
В США знімають втому і стрес вуличною кототерапією
В США знімають втому і стрес вуличною кототерапією

Як пише The Huffington Post, починання покликане звернути увагу на проблеми бездомних тварин, а також допомогти жителям міста долати щоденний стрес завдяки позитивним емоціям, передає ДеПо з посиланням на «Лента.ру».

Ідея благодійної ініціативи Kitten Therapy («Терапія кошенятами») належить виробнику їжі та гігієнічних засобів для тварин, а також фонду Soul Pancake, со-засновником якого є актор Рейн Вілсон (Rainn Wilson).

Прозорий бокс з молодими котами встановили поблизу міського суду Лос-Анджелеса. За тваринами постійно доглядає фахівець з притулку. Городяни, які уже випробували новинку,  відзначили, що після спілкування та ігор з хвостатими від стресу і втоми не залишається і сліду.

Кішки давно вважаються визнаними «фахівцями» з позбавлення людей від стресу. Кафе з котами є в багатьох містах світу (наприклад, в Токіо, Лондоні і Санкт-Петербурзі). Такі заклади відкриваються, щоб любителі тварин, які не мають можливості поселити кішок в своїх квартирах, отримали можливість розслабитися, спілкуючись з ними. Кошти, сплачені котолюбами за вхід в кафе, традиційно передають притулкам для тварин.