ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В США назвали російську ядерну торпеду "маячнею"

Створюваний Росією підводний плавальний апарат "Статус-6" з ядерною боєголовкою потужністю до ста мегатонн можна вважати "плодом войовничої маячні"

Depo.Світ
21 лютого 2018 23:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив The National Interest професор Військово-морського коледжу США Лайл Гольдштейн, передає Depo.ua.

Експерт вважає, що в даний час між Москвою і Вашингтоном спостерігається погіршення відносин, спровоковане розширенням НАТО на схід і згодом посилене анексією Криму Росією. Прямим наслідком ситуації, що склалася, Гольдштейн називає прискорення темпів гонки ядерних озброєнь. Зокрема, Росія розробляє "Статус-6", тоді як США запустили програму Hunter, яка передбачає створення системи доставки корисного навантаження з борта надвеликих підводних безпілотників.

"Однак у дійсності Америка і Росія виявляться набагато менш успішними і значно втратять в безпеці в результаті таких містечкових і незрілих прожектів, особливо заохочують стрейнджлавські (як у героя комедії Стенлі Кубрика "Доктор Стрейнджлав" – ред.) галюцинації оборонних стратегів в Москві і Вашингтоні", - зазначає Гольдштейн.

Професор наводить приклади публікацій американських і російських ЗМІ, в яких, з одного боку, нагнітається ситуація навколо розробок обох країн, а, з іншого, повідомляється про їхнє безглуздя.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що Пентагон визнає реальність підводного ядерного дрона Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ