ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В США дозволили пігулку, яку можна відстежувати всередині тіла

У США дозволили до використання першу таблетку, рух якої по тілу можна відстежувати в цифровій формі

Depo.Світ
14 листопада 2017 20:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на BBC.

Пігулка під торговою назвою Abilify MyCite призначена для лікування шизофренії та маніакальних розладів. Вона також містить спеціальний сенсор, який реєструє факт прийому препарату.

Ця інформація передається на смартфон. За погодженням пацієнта, вона також може бути переадресована лікарю.

Експерти сподіваються, що це допоможе поліпшити прийом ліків, хоча компанія-виробник цифрових таблеток цього не гарантує.

В описі препарату наголошено, що прийом таблеток Abilify MyCite не можна відстежувати в реальному часі або покладатися на дані сенсора в екстрених ситуаціях, оскільки датчик активується в процесі травлення - а на це може піти деякий час.

"Цифрові таблетки" не можна приймати літнім людям, які страждають на старече недоумство.

Сенсор, розміром з піщинку, активується під час контакту зі шлунковим соком. На те, щоб засікти цей контакт, може піти від півгодини до двох годин після прийому.

Співробітник американського Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) Мітчелл Метіс вважає, що відстеження прийому ліків, що призначаються для лікування психічних захворювань, може бути корисним для деяких пацієнтів.

"FDA підтримує розвиток і впровадження технологій в лікарські засоби і прагне співпрацювати з компаніями, аби зрозуміти, як технології можуть допомогти пацієнтам і лікарям", - каже він.

Нагадаємо, що лікарі винайшли вібруючу пігулку від запору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ