ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В США чоловік з мачете упорався із п'ятьма грабіжниками з рушницею

Житель американського міста Сарасота за допомогою мачете змусив утікати п'ятьох грабіжників, озброєних рушницею

Depo.Світ
19 червня 2017 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Fox 6 Now.

Близько п'ятої години ранку в п'ятницю, 16 червня, підозрювані увірвалися у двір приватного будинку. Один з грабіжників тримав дробовик, у інших були мачете і лом. Коли вони з'явилися, домовласник спілкувався у дворі зі знайомим хлопцем. Він схопився і, розмахуючи дошкою, відступив до дверей будинку. Його знайомий сховався під столом.

Згідно із записом камери відеоспостереження, підозрюваний з дробовиком вбіг в будинок слідом за чоловіком, а його подільники залишилися у дворі. Через 20 секунд в дверях з'явився спочатку він, а потім домовласник з величезним мачете в руках. Грабіжники кинулися врозтіч, він кинувся за ними. Тільки після цього знайомий чоловіки виліз з-під столу. Він закурив, підібрав трубу і побіг допомагати. За ним пішла маленька собачка, яка вискочила з дому.

Спільними зусиллями чоловік з мачете, молодої людини з сигаретою і жінки в нижній білизні, яка приєдналася до них, схопили одного з підозрюваних і відібрали у нього дробовик. Решту учасників пограбування поліція затримала на автозаправній станції.

Нагадаємо, що у США поліцейські оточили торговий центр через озброєного чоловіка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ