ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Раді Європи не домовилися про повернення Росії

В четвер в Страсбурзі відбулося засідання спільного комітету Ради Європи – органу, що об'єднує представників ПАРЄ та Комітету міністрів

Depo.Світ
12 жовтня 2017 19:31
ФОТО: depo.ua

Про це розповів представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба, передає Depo.ua з посиланням на Європравду.

За його словами, у спільному комітеті не знайшлося голосів для створення робочої групи, що мала би на меті підготувати грунт для повного відновлення прав російської делегації в ПАРЄ.

"(На засіданні) мали ухвалити рішення про створення робочої групи, яка, фактично, мала шукати шляхи реформи РЄ під повернення Росії... Навіть факт створення робочої групи мав стати сигналом Москві і всім, хто ще не визначився в РЄ: ми готові домовлятися, шукаємо рішення", - пояснив він.

Створення даної робочої групи передбачала також резолюція ПАРЄ, схвалена в середу (детальніше читайте в матеріалі "Битва за гроші та за Росію: в Раді Європи запустили новий сценарій скасування санкцій")

За словами Кулеби, схвалення цього рішення вдалося зупинити.

"Разом з партнерами ми цю ініціативу завалили. Не буде робочої групи. Кожен орган продовжить дискусії автономно, голова ПАРЄ вестиме двосторонній діалог з головою КМРЄ, а в січні 2018 зберемося на чергове засідання Спільного комітету", - пояснив він.

Посол визнав, що це рішення не дає чітких гарантій того, що повернення росіян буде зупинене, однак "картинка для адвокатів Росії зіпсувалася".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ