ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Путіна нагородили іноземців за легалізацію окупації Криму (СПИСОК)

Окупаційна адміністрація Криму в особі Сергія Аксенова і Георгія Мурадова нагородили "республіканськими нагородами" деяких іноземців за вагомий внесок у легалізацію російської окупації українських територій на міжнародній арені

Depo.Світ
20 липня 2018 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на керівника групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

Повідомляється, що в рамках "IV Ялтинського міжнародного економічного форуму", серед іншого, було проведено засідання так звані "Міжнародної асоціації "Друзі Криму", на якому була прийнята декларація.

"На думку організаторів, цей "стратегічний документ" повинен надалі забезпечити "сталий соціально-економічний розвиток півострова, скасування міжнародних санкцій, відновлення конструктивного діалогу між країнами і народами, а також стати передумовою для прийняття Генеральною Асамблеєю ООН спеціальної резолюції про зміцнення регіонального та міжнародного співробітництва", – пише Тимчук.

Крім того, в рамках засідання цього "клубу друзів" окупованого Росією півострова було прийнято рішення про розширення діяльності т. зв. "Національних клубів друзів Криму" в різних країнах, а також створення т. зв. "Координаційної ради Міжнародної асоціації друзів Криму".

У свою чергу, окупаційна адміністрація Криму в особі Сергія Аксенова і Георгія Мурадова нагородили "республіканськими нагородами" деяких іноземних "делегатів" за вагомий внесок у легалізацію російської окупації українських територій на міжнародній арені в рамках вищевказаної гібридної асоціації "Друзів Криму", а саме:

- Жана-П'єра Тома (Франція)

- Андреаса Маурера (Німеччина)

- Олександра Гегальчія (Чехія)

- Константіноса Ісіхоса (Греція)

- Далбіра Сінгха (Індія)

- Стефано Вальдегамбері (Італія)

- Ге Чжілі (Китай)

- Яна Чарногурського (Словаччина)

- Івана Маразова (Болгарія)

- Павлоса Христу (Греція)

- Абдельазіза Мессауд (Туніс)

Нагадаємо, 19-21 квітня в анексованому Криму відбувся так званий Ялтинський економічний форум.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ