В Палестині домовилися про проведення виборів 2018 року

Президентські та парламентські вибори на Палестинських територіях мають відбутись до кінця 2018 року, домовились представники основних палестинських організацій під час переговорів у Каїрі

Depo.Світ
22 листопада 2017 23:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Основні організації та рухи Палестинської автономії у середу, 22 листопада, домовились щодо необхідності проведення виборів до кінця 2018 року. У спільній заяві представники 13 рухів, які брали участь у переговорах, звернулись до виборчої комісії Палестинських територій з проханням підготуватись до президентських та парламентських виборів, а також до палестинського лідера - із закликом затвердити дати для проведення голосування, інформує AFP.

Переговори палестинських партій та рухів відбулись у столиці Єгипту Каїрі протягом 21-22 листопада. У них, зокрема, брали участь рух "Ісламський рух спротиву" (ХАМАС), який протягом останнього десятиліття контролював Сектор Газа, та "Рух за національне визволення Палестини" (ФАТХ), який контролює палестинський уряд.

У спільній заяві, ухваленій у середу, висловлюється сподівання, що угода про примирення між ХАМАС і ФАТХ має стати "реалістичним початком подолання розбіжностей". На Палестинських територіях не проводилось парламентських виборів з того часу, як ХАМАС захопив територію Сектора Газа у 2007 році. Розбіжності між різними палестинськими організаціями, зокрема, були однією з основних перешкод для мирних переговорів з Ізраїлем.

Нагадаємо, що в останні години роботи в Білому домі Обама відправив Палестині 221 млн доларів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ