В ООН сьогоднішнє взяття Алеппо назвали "чорним днем". Росія "не бачить" звірства солдатів Асада

На терміновому засіданні Радбезу ООН щодо ситуації в Алеппо заяву Пан Гі Муна про припинення кровопролиття підтримали майже всі учасники засідання за винятком Росії

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "5 канал".

Як стало відомо, Пан Гі Мун визнав, що ООН провалила свою головну місію - зберегти мир і безпеку у світі. 

"Це чорний день для населення Алеппо, можливо, найчорніший за останні п'ять років. Армія Башара Асада, яку підтримує Росія та Іран, сіє жах і перейшла від облоги до кривавої бійні. ООН отримала свідчення про те, що бійці сирійської армії ходять від дверей до дверей у Східному Алеппо і розстрілюють людей. Це нагадує інші чорні дні в історії ООН, коли ми говорили "Ніколи знову це не має повторитися". І ось історія повторюється", - зазначив посол Великої Британії в ООН Метью Рікрофт.

"Бракує слів, що описати масштаб злочинів, які кояться у Алеппо. Все це розсудить історія. Я переконаний, що настане день, коли сирійський режим і його спільники сидітимуть в іншому приміщенні і за інших обставин, де постануть перед судом за усе, що скоїли", - підкреслив посол України в ООН Володимир Єльченко.

Як стало відомо, на нинішньому засіданні представник Російської Федерації заявив, що не бачить доказів наруги над цивільними з боку сирійської армії попри те, що всі інші члени Ради Безпеки, включно із Генсеком ООН, стверджували протилежне.

Нагадаємо, що повстанці заявили, що залишають Алеппо за домовленістю з Росією. Росія на цю заяву ніяк не відреагувала.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна