ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В новому уряді Киргизстану зберегли посади більше половини старих міністрів

Парламент одностайно підтримав новий склад уряду на чолі з прем'єр-міністром Михаммедкалиєм Абилгазієвим. Чимало міністрів зберегли свої посади

Depo.Світ
20 квітня 2018 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Депутати парламенту Киргизстану на позачерговій сесії у п'ятницю, 20 квітня, затвердили склад нового уряду. Його запропонував Мухаммедкалий Абилгазієв, який був затверджений на посаді прем'єр-міністра. Призначення уряду підтримали усі 115 депутатів парламенту, передає агенція новин "Інтерфакс".

Структура уряду збережена повністю: прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр і три віце-прем'єри, керівник апарату уряду в ранзі міністра, 12 міністерств та чотири державних комітети. Голів Комітету національної безпеки (ДКНБ) і Комітету у справах оборони відповідно до конституції призначає президент. На посаду першого віце-прем'єра затверджено Кубатбека Боронова, віце-прем'єром з безпеки затверджено Жениша Разакова, який вже обіймав цю посаду в уряді нинішнього президента Сооронбая Жеенбекова.

Свої посади зберегли глава МЗС Киргизії Ерлан Абдилдаєв, міністр фінансів Адилбек Касималієв, глава мін'юсту Айнур Абдилдаєва, міністр культури Султан Жумагулов, глава Мінсільгоспу Нурбек Мурашев. В уряді також залишаються глава мінтрансу Жамшитбек Калілов, глава Мінпраці Тааалайкуль Ісакунова, міністр освіти Гульміра Кудайбєрдиєва. Головою Держкомітету промисловості, енергетики та надрокористування залишиться Уланбек Рискулов.

Нагадаємо, що 19 квітня президент Киргизстану відправив уряд у відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ