В НАТО прокоментували закріплення в Конституції курсу України до членства

Закріплення в Конституції курсу України до членства в НАТО є внутрішньою справою України

Про це заявив заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки, посол Алехандро Альваргонсалес, повідомляє Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Він зазначив, що в ході недавнього саміту в Брюселі альянс ще раз визнав і підтвердили, що рішення Бухарестського саміту залишаються дійсними.

"Але що стосується Конституції, то це є внутрішнім питанням. Це суто ваше рішення. Я би не хотів втручатися у ваші внутрішні справи", – сказав Альваргонсалес.

Віце-премєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе додала, що зміни у Конституцію вносяться для пришвидшення внутрішнього реформування країни.

"Зміни у Конституцію робляться не для зовнішнього пришвидшення досягнення наших цілей, а для того, щоб мати можливість дати імпульс для всієї системи державних органів для того, щоб максимально швидко реалізовувати завдання з реформування країни", – зазначила вона.

Нагадаємо, 3 вересня президент Петро Порошенко запропонував Раді внести зміни до Конституції щодо закріплення в ній європейського і євроатлантичного напрямків розвитку України та виключити положення про перебування іноземних військових формувань на території України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна