В Італії оцінили можливість скасування санкцій проти Росії

Радник віце-прем'єра Італії Джанлука Савоіні прокоментував внесення до Європарламенту поправки про скасування антиросійських санкцій

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на RT.

"Я вважаю, що Італія поодинці не може зняти санкції, уникнувши при цьому негативних і контрпродуктивних дій у відповідь. Через кілька місяців пройдуть вибори до Європейського парламенту і настане кінець договору між Європейською народною партією та Партією європейських соціалістів, оскільки в парламент пройде велика кількість представників партій, які виступають за захист суверенітету і самобутності держав", – сказав Савоіні.

Серед цих партій – італійська "Ліга Півночі", французьке "Національне об'єднання" (раніше "Національний фронт"), Австрійська партія свободи, "Альтернатива для Німеччини. Всі вони виступають проти антиросійської санкційної політики", – додав він.

Як зазначив Савоіні, Москва повинна стати основним партнером в протистоянні сучасним викликам. На його думку, в 2018-му році неможливо навіть думати про те, щоб вдарити санкціями по таких країнах, як Росія.

Нагадаємо, 25 жовтня прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте закликав припинити дію санкцій Євросоюзу проти Росії та заявив, що налаштований на посилення торговельної співпраці з Москвою попри санкції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна