UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У США розміщують станції миття рук на вулиці для бездомних

В США у Сан-Франциско розмістили 20 станцій миття рук по всьому місту, щоб боротися з поширенням коронавирусной хвороби

Нові станції є одним з останніх заходів, прийнятих містом в умовах спалаху коронавируса, передає Depo.ua з посиланням на Brightvibes.

Онлайн карта показує, де кожна з них знаходиться. Загальні житлові приміщення і притулки також отримують додаткові станції.

Станції для миття рук є одним із заходів щодо запобігання поширення вірусу по всьому місту. Побоюючись, що коронавірус може поширитися серед бездомних і становити загрозу для всієї спільноти, міська влада розвернула орендовані трейлери, щоб забезпечити карантинні приміщення для неохоплених осіб або жителів притулку, які мають симптоми COVID-19 або були підтверджені.

Влада також оголосила, що витрачає 5 мільйонів доларів на глибоке очищення міських притулків для бездомних та допоміжних житлових будинків, щоб захистити своїх бездомних.

Нездатність Сан-Франциско розмістити своїх 8 000 бездомних може становити загрозу для всієї спільноти. - повідомив Bloomberg.

Томик Мосс, засновник некомерційної групи All Home, стурбований тим, що вірус викличе новий сплеск бездомності, оскільки несуттєві підприємства закриваються, а каліфорнійці з низьким рівнем доходу, що вже знаходяться на фінансовому краю, втрачають роботу. Міста вводять заборони на виселення під час кризи, але вони не будуть тривати вічно.

Побоюючись, що коронавірус може поширитися серед бездомного населення і захлеснути місцеві лікарні, міські лідери поспішають прибрати найбільш знедолених Сан-Франциско з вулиць. Місто орендувло трейлери та готельні номери для карантину бездомних людей з ознаками інфекції. Також переміщують деякі з 2000 чоловік зі своїх притулків у нові місця по всьому місту, щоб вони не були переповнені.

Та ж божевільна хвиля відбувається по всій Каліфорнії і в інших місцях, таких як Нью-Йорк, де виросла бездомність. Вірус процвітає при тісному контакті і поганій гігієні і вражає найважчих людей, чиє здоров'я вже підірвано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"