В Іспанії хочуть посадити російського депутата на 5,5 років

Прокуратура в Іспанії виступила з вимогою засудити 18 фігурантів гучної справи про так званої "російської мафії" ( "операція Трійка") до термінів від 1 року 7 місяців до 5,5 років ув'язнення і виплати штрафу в розмірі від 26 тисяч до 100 мільйонів євро, серед обвинувачених - депутат Державної Думи Владислав Резник

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

На засідання прибули всі підсудні, крім Антоніо Фортуни, який давав свідчення по відеозв'язку з Марбельї.

Один з підсудних Михайло Ребо погодився зі звинуваченнями прокуратури, прокуратура виступила з вимогою засудити його до двох років ув'язнення і виплати штрафу в розмірі 600 тисяч євро. Леоніда Хазіна, який співпрацював зі слідством з самого початку, прокуратура вимагає засудити до одного року і семи місяців ув'язнення і штрафу в 26 тисяч євро. Більшість з 18 підсудних (в тому числі Резника) прокуратура вимагає засудити до п'яти з половиною років ув'язнення і штрафу в 100 мільйонів євро.

"Я приїхав на засідання тому, що я ні в чому не винен і довіряю іспанському правосуддю", - заявив журналістам Резник, член думського комітету з бюджету і податків.

Нагадаємо, що у понеділок розпочався суд у справі про відмивання грошей вихідцями з Росії в Іспанії в період з 1990-х по початок 2000-х років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна