В Естонії єврочиновника засудили за зґвалтування

Брюссельський суд визнав високопоставленого чиновника Європейської комісії Маргуса Рахуоя винним в зґвалтуванні. Колишній глава генерального директорату Єврокомісії з мобільності і транспорту був засуджений судом до чотирьох років позбавлення волі

Про це повідомляє портал новин ERR із посиланням на бельгійське видання La Dernière, передає Depo.ua.

Постраждала в справі Рахуоя - жінка-адвокат, яка працювала з ним в тій же установі, пише Heure. У бельгійській газеті не вказується прізвище засудженого, але згадуються ініціали M.R., точна назва колишньої посади, громадянство і той факт, що це 51-річний чоловік.

2015 року естонськими ЗМІ писалося, що естонський високопосадовець підозрювався в переслідуванні свого колеги, і тому було розпочато внутрішнє розслідування, під час якого службові відносини з Рахуоя були припинені.

У суді Рахуоя не визнав своєї провини і заявив, що він не застосовував насильства по відношенню до жертви і що це були взаємно добровільні сексуальні відносини.

Події, які привели до суду, сталися у вересні 2015 вночі в приміщенні Європейської комісії.

Згідно зі звинуваченням, обвинувачений і його колега, яка молодша за нього на 20 років, перебували в кімнаті удвох. Суд виніс своє рішення виходячи з пояснень потерпілої, зроблених нею телефонних дзвінків і медичного огляду. Крім того, один колега, який був в офісі до півночі, підтвердив, що молода жінка неодноразово відхиляла спроби її начальника.

Засуджений збирається оскаржити вирок.

Нагадаємо, що двох громадян Естонії засудили за шпигунство на користь Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна