В Австрії оприлюднили перші результати ліків від COVID-19

Розроблений австрійською біотехнологічною компанією Apeiron Biologics AG, препарат APN01 (або hrsACE2)може бути дієвим у лікуванні пацієнтів, які заразились коронавірусом SARS-CoV-2

Перші результати клінічних випробувань препарату опублікували у медичному журналі The Lancet Respiratory Medicine, повідомляє Depo.ua.

Повідомляється, що препарат добре сприйняли 89 здорових добровольців на першій фазі дослідження, а також пацієнти з гострим респіраторним дистрес-синдромом (ARDS) у другій фазі клінічних досліджень.

Міжнародна група дослідників за участі Інституту молекулярних біотехнологій Австрійської академії наук зазначає, що APN01, зокрема, зв’язує вірусний протеїн і тим самим нейтралізує коронавірус SARS-CoV-2.

Другий механізм дії розробленого компанією Apeiron Biologics розчинного людського рекомбінантного білка АСЕ2 полягає у мінімізації пошкоджень багатьох органів, включаючи легені, нирки та серце, "через постійну гіперактивацію ренін-ангіотензинової системи та підвищену концентрацію ангіотензину II".

Компанія Apeiron Biologics AG назвала APN01 (hrsACE2) перспективним лікарським засобом проти COVID-19. Його прискорений вихід на ринок може розпочатися після позитивного завершення другої фази клінічних випробувань. Це дослідження наразі продовжується в Австрії, Німеччині, Великій Британії та Росії, та, як очікується буде поширено на США.

Нагадаємо, у ВООЗ допускають, що коронавірус може стати сезонним захворюванням.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"