В Амстердамі поліцейська собака стягнула штани з чоловіка, який її облаяв (ВІДЕО)

Порушника громадського порядку знешкодила поліцейська собака на площі поруч з відомим художнім музеєм Рейксмузеум в нідерландській столиці. Терпіння тваринного закінчилося, коли хуліган почав гавкати на неї - в помсту собака стягнула з кривдника штани

Depo.Світ
19 жовтня 2017 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на видання Daily Mail.

Темношкірий чоловік наблизився до групи з чотирьох поліцейських і почав провокувати їх на агресію. Вартові закону намагалися уникнути конфлікту, проте хуліган не вгавав. Тоді один з охоронців порядку застосував газовий балончик, але спрей, схоже, не чинив ніякого ефекту на чоловіка.

Хуліган переключив свою увагу на собаку, яка супроводжувала одного з офіцерів і почав передражнювати її. Тварина проявило велику рішучість, ніж її двоногі супутники, і перейшло до активних дій, вчепившись в штани чоловіки.

Все закінчилося тим, що практично наполовину роздягнений порушник виявився лежачим на асфальті, після чого на його зап'ястях клацнули наручники. Але і після цього поліцейська собака відмовлялася послабити хватку і випустити з зубів штанину - кінолога навіть довелося використовувати викрутку, щоб розтиснути щелепи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ