В Америці радять своїм туристам уникати розмов про політику з п'яними росіянами, - NYT

За останні 14 місяців Росія багато в чому змінилася через приєднання Криму, українську кризу, погіршення відносин із Заходом, антиросійські санкції, падіння рубля і уповільнення економіки
Depo.Світ
22 квітня 2015 10:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The New York Times.

Як зазначає автор статті, туризм став частиною цієї стагнації, але для мандрівників життя в "багатих і космополітичних" Москві і Санкт-Петербурзі залишилося в цілому там самим. Саме в цих містах більшість іноземних туристів проводять основну частину свого часу.

За винятком територій поряд з кордоном України або на Північному Кавказі не існує ніяких серйозних рекомендацій проти поїздок до Росії, підкреслює автор замітки.

Найобережнішим у цьому сенсі став Держдеп США, який радить американцям уникати демонстрацій і проявляти обережність в громадських місцях. Всупереч уявленням, часто спровокованим ЗМІ, існує мало свідчень про те, що російські топ-напрямки менш безпечні для туристів, ніж це було раніше.

Однак це зовсім не означає, що в країні не помітні зміни настроїв: західним туристам краще уникати політичних дискусій в місцях з дуже нетверезими людьми, і тим більше в Росії, йдеться в замітці і уточнюється, що багато росіян звинувачують Захід у своїх нинішніх економічних проблемах і українській кризі.

Крім того, у матеріалі повідомляється, що відвідувати Росію особливо вигідно після різкого ослаблення рубля.

Мітки: туризм, Росія