ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В Абхазії терміново знижують ціни на туристичні послуги, бо вже навіть росіяни туди не їдуть

Абхазькі готельєри спішно знижують ціни і випускають спецпропозиції в надії повернути попит на цей напрямок на російському туристичному ринку, який, за різними оцінками, впав від 30 до 80% в порівнянні з 2016 роком

Depo.Світ
19 червня 2017 18:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє в понеділок Асоціація туроператорів Росії (АТОР), передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

"Зниження попиту на внутрішній турпродукт в цьому році не оминуло і сусідню Абхазію. За оцінками туроператорів, попит на абхазький турпродукт цього літа знизився на 15-20%", - говориться в повідомленні.

За даними сервісу з бронювання пакетних турів Слетать.ру, в цьому році тури до Абхазії цікавлять 0,95% росіян. Країна знаходиться на 14-му місці за популярністю. У 2016 році тури в цю країну цікавили 2,06% росіян (11 місце за популярністю).

В абсолютних цифрах кількість туристів в Абхазії в річному вираженні скоротилося в 1,7 рази. Готельєри повідомляють туроператорам інші цифри, але теж зі знаком "мінус" - до 10-12% в порівнянні з минулим роком. На минулому нещодавно заході, проведеним "Абхазьким союзом туризму" при Торгово-промисловій палаті РА, було озвучено, що заповнюваність абхазьких готелів упала в порівнянні з 2016 роком від 30 до 80%.

Нагадаємо, що потік відпочивальників до анексованого Росією Криму на початку турсезону впав майже на 40 відсотків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ