Уругвай дозволив торгувати марихуаною

Влада Уругваю офіційно дозволили продаж марихуани в медичних цілях

Depo.Світ
20 жовтня 2017 06:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомило міністерство охорони здоров'я країни 19 жовтня, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Згідно з документом, медичні препарати, вироблені з використанням канабісу, тепер можуть продаватися в аптеках країни після пред'явлення рецепта від лікаря.

За даними порталу Publimetro, правило буде поширюватися і на іноземців на відміну від покупки марихуани в розважальних цілях. Препарати на основі марихуани використовуються для лікування епілепсії і склерозу, також вони можуть знімати біль.

У липні в Уругваї розпочався легальний продаж марихуани в розважальних цілях. В кінці 2013 року Уругвай прийняв закон, згідно з яким жителі країни можуть самостійно вирощувати марихуану в обмеженій кількості, а також купувати її в аптеках при проходженні ідентифікації через відбитки пальців.

Законодавство дозволяє громадянам країни, яким виповнилося 18 років, купувати 10 грамів марихуани в тиждень або 40 грамів на місяць. Всього в системі продажів зареєструвалися близько 15 тисяч споживачів. Вартість грама канабісу становить близько 1,3 долара. Таким чином, Уругвай перетворився на першу в світі країну, в якій дозволено легальний обіг марихуани з метою її споживання в розважальних і медичних цілях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ