У Європарламенті розповіли, коли почнуть ратифікацію угоди про Brexit

Уже наступного тижня Європарламент планує запустити процедуру ратифікації угоди про вихід Британії з ЄС, узгоджену раніше між Лондоном та Брюсселем

Про це заявила депутатка Європарламенту Данути Гебнер, повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

"Сподіваємося, що вже наприкінці січня ми в Європейському парламенті розпочнемо процедуру схвалення угоди про Brexit, щоб вона набула чинності", - заявила Гебнер.

Депутатка наголосила, що очікує передачу цієї угоди на розгляд законодавчого органу ЄС в середу-четвер, щоби завершення ратифікації відбулося до 29 березня – офіційної дати Brexit.

На думку представника Європарламенту щодо Brexit Гі Вергофстадта, початок цього процесу означатиме, що "перегляд вже досягнутої угоди стане неможливим".

Нагадаємо, 15 січня палата громад британського парламенту відхилила план виходу Великої Британії з ЄС, який раніше з Брюсселем погодила прем'єр-міністр Тереза Мей.

21 січня Мей заявила парламенту, що не може зняти з порядку денного сценарій виходу без угоди, оскільки ухвалена альтернатива ще не з'явилася, і що ЄС навряд чи відкладе дату виходу Британії без нового плану.

Вона представила новий план подальших дій, але він практично не відрізняється від її попередніх пропозицій, за винятком кількох змін.

Водночас Ірландія відмовилась від Brexit-переговорів з Британією.

Близько 40 членів уряду готові подати у відставку наступного тижня, якщо депутатам Консервативної партії, до якої вони входять, буде заборонено голосувати за план, який передбачає недопущення Brexit без угоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ЄС