У Вірменії знову "Майдан": люди вийшли на вулиці, військові стягнули техніку (ВІДЕО)

У центрі Єревана почалась масова хода демонстрантів до площі Республіки, де знаходиться штаб-квартира партії влади

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Sputnik Armenia.

Повідомляється, що на місце ходи стягнули військових, БТР і машини з колючим дротом. Поліція чергує на бічних вулицях, перекриваючи підступи до основного потоку демонстрантів. При цьому самій ході поліція не перешкоджає.

Також протестувальники перекрили трасу до міжнародного аеропорту "Звартноц" у столиці країни Єревані.

У протестуючих є кілька пунктів, після виконання яких вони обіцяють розійтися з площі. Перший – відставка прем'єр-міністра. Другий – обов'язкове термінове проведення дострокових парламентських виборів. Третє – щоб людина з народу, або представник опозиції зайняв місце прем'єр-міністра країни.

Відзначається, що влада Вірменії звернулася до МЗС декількох країн, чиї посольства знаходяться в Єревані. Чиновники попередили їх про те, що працівникам відомств зараз небезпечно залишати території посольств.

На закритий режим перейшли представництва Росії, Греції, Іспанії, США, Великої Британії та інших країн, – їхні співробітники не виходять в місто, а продукти їм привозять співробітники служб безпеки.

Пізніше опозиція заявила, що має намір висунути свого лідера Нікола Пашиняна на пост прем'єр-міністра Вірменії.

"Для його обрання нам потрібно 53 голоси. Якщо фракції "Елк" і "Царукян" разом забезпечують 40 голосів, то решту 13 спробуємо отримати з фракцій Республіканської партії і партії "Дашнакцутюн", – сказав на мітингу депутат фракції "Елк" Едмон Марукян.

Раніше повідомлялося, що виконуючий обов'язки міністра у справах спорту і молоді Вірменії Грачья Ростомян подав у відставку і заявив, що приєднується до протестів.

Нагадаємо, 23 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян на тлі масових протестів оголосив про свою відставку, а виконувачем обов'язків голови уряду призначили першого віце-прем'єра Карена Карапетяна.

Водночас лідер протестувальників у Вірменії Нікол Пашинян на мітингу в центрі Єревану заявив, що відставка прем'єр-міністра Сержа Саргсяна не є остаточною перемогою.

24 квітня лідер протестувальників у Вірменії Нікол Пашинян заявив, що готовий стати прем'єр-міністром країни.

Того ж дня стало зрозуміло, що переговори лідера протестів у Вірменії Нікола Пашиняна з правлячою партією і виконуючим обов'язки прем'єра країни Кареном Карапетяном не відбудуться.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна