ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Таїланді шукають магів, які чаклували в кущах біля кабінету прем'єра

Відділ поліції, що відповідає за охорону Будинку уряду Таїланду, розшукує осіб, які вчинили минулого тижня якийсь магічний ритуал на території комплексу урядових будівель, в якому розташований робочий кабінет прем'єр-міністра країни

Depo.Світ
20 лютого 2018 12:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Третій національний телеканал Таїланду, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Місце проведення ритуалу було виявлено вчора в кущах на галявині перед будівлею Будинку уряду, на якій зазвичай проводяться великі прийоми. На проведену церемонію вказував пучок наполовину згорілих червоних паличок пахощів, зазвичай використовуваних в релігійних і магічних церемоніях, і залишки ще одного дуже великого пучка таких же паличок, який згорів повністю.

Поліцейські підозрюють, що ритуал міг бути проведений противниками військового уряду зі шкідливою метою.

Стало відомо, що в минулий четвер, в останній день старого року за китайським місячним календарем, автомобіль перекинув і розбив велику кам'яну вазу з живою квіткою лотоса у воді, що стояла біля під'їзду головної будівлі Будинку уряду. За китайською традицією, яку глибоко шанують у Бангкоку, де етнічні китайці завжди становили значну частину населення, розбитий в переддень Нового року предмет приносить нещастя його власнику, тим паче якщо цей предмет - ваза з живим лотосом, встановлена ​​за всіма правилами фен-шуй.

У зв'язку з цим другою версією розслідування є версія про поки невідомих доброзичливців уряду зі складу співробітників апарату кабінету міністрів, які влаштували магічну церемонію в цілях компенсації "астральної шкоди" від розбитої вази.

Офіс прем'єр-міністра також відреагував на розбиту вазу: ввечері в четвер на фасаді головної будівлі Будинку уряду з'явилися червоні паперові китайські ліхтарики, які, за повір'ям, охороняють від злих духів і привертають удачу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ