Покійного короля Таїланду спалять у 50-метровому палаці (ФОТО)

У Таїланді закінчують будівництво 50-метрового палацу-крематорію для померлого короля Пхуміпона Адульядета, смерть якого оплакували цілий рік, і попрощатися з ним прийшли 12 млн людей

Depo.Світ
23 жовтня 2017 12:57
ФОТО: depo.ua

Стилізоване місце для церемоніального багаття має три рівні та оздоблене золотом, передає Depo.ua з посиланням на The Guardian.

50-метрова триповерхова споруда символізує собою гору Меру, центр індуїстської та буддійської всесвітів. Вважається, що тайські королі повертаються до неї після смерті. Палац прикрашений зображеннями сцен із міфів та життя короля, також митці виготовили пару статуй улюблених собак правителя.

26 жовтня його провезуть на величезній золотій колісниці та спалять на багатті з рідкісних порід дерев. Підпалить тіло батька нинішній король Таїланду Мага Ваджіралонконґ.

Церемонію кремації планують відвідати десятки тисяч громадян, до її організації залучать тисячі волонтерів, акторів, музикантів та 80 тис. співробітників служби безпеки.

Найкращі ремісники країни працювали над проектом великого золотого крематорію, який має на меті зобразити загробне життя, 10 місяців.

Нагадаємо, Пхуміпон Адульядет помер на 89-му році життя 13 жовтня 2016 року в Бангкоку.

Довідка: Пхуміпхон Адульядет - онук короля Чулалонгкорна (Рама V). У сім'ї він був третьою дитиною і другим сином.

5 травня 1950 року відбулася офіційна коронація Пхуміпхоном Адул'ядета, який прийняв ім'я Рама IX. Він став дев'ятим монархом династії Чакри.

Пхуміпхон Адульядет в 1950 одружився році на дочки посла Таїланду в Парижі (Франція). Королева Сирикит є правнучкою короля Рами V.

У королівської пари народилися син і три дочки - принц Маха Ватчіралонгкон Махідол, принцеси Убон раттан, принцеси Чакрі Маха Сіріндхон, принцеси Чулабхон Валайлак.

Король Рамі IX був відомий також як художник, фотограф, автор бестселерів і перекладач. Він досконало володів трьома європейськими мовами - англійською, німецькою та французькою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ