ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У США заборонили держустановам користуватися "російським антивірусом"

Міністерство внутрішньої безпеки США зажадало від усіх американських державних установ припинити використання продукції "Лабораторії Касперського" в найближчі три місяці

Depo.Світ
13 вересня 2017 23:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Газета.ru, передає Depo.ua.

Відомство направило відповідну директиву, яка наказує припинити використання інформаційних продуктів компанії з Росії. "Директива закликає міністерства та агентства визначити використання або присутність продуктів "Касперського" на своїх інформаційних системах протягом 30 днів", - ідеться у повідомленні.

Також відомствам наказано розробити детальний план щодо усунення та припинення поточного і майбутнього використання цих продуктів протягом 60 днів.

"На 90-й день починаючи з дня прийняття цієї директиви, якщо інше не буде наказано МВБ на основі нової інформації, почати реалізацію планів відомств щодо припинення використання і видалення цих продуктів з інформаційних систем", - підкреслили в міністерстві.

Зазначають, що таке рішення прийнято через "ризики, які становить використання продуктів "Касперського".

На початку вересня компанія Best Buy, найбільший ритейлер у сфері електроніки в США, зняла з продажу програмне забезпечення "Лабораторії Касперського".

У кінці червня повідомляли, що агенти ФБР приходили до десятків співробітників "Лабораторії Касперського", ставлячи питання про роботу компанії в рамках запиту розвідки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ