У США CNN дозволили використовувати "новинні безпілотники"

Американська телерадіокомпанія CNN запустила програму щодо використання дронів для відстеження новин

Depo.Світ
20 жовтня 2017 13:36
ФОТО: depo.ua

Це сталося після того, як Федеральне управління цивільної авіації США видало американському новинному телеканалу дозвіл на польоти дронів над людьми, повідомляє Depo.ua з посиланням на Bloomberg.

Компанія CNN буде використовувати квадрокоптери Snap, які мають закриті гвинти і здатні розламуватися при зіткненні, не завдаючи шкоди людині. Дрон Snap важить всього 620 грамів. Управляти такими безпілотниками будуть двоє операторів.

"Це перший раз, коли Федеральне управління цивільної авіації США дозволило необмежену кількість рейсів над людьми. Це рішення означає важливий крок вперед не тільки для операцій CNN, але і для всієї комерційної індустрії", - підкреслив Девід Віджіланте, старший віце-президент з юридичних питань CNN.

Додамо, що зараз в США правила забороняють польоти безпілотників над людьми. Ця заборона введена через побоювання, що дрон, який впав, може нанести серйозні пошкодження людині. Раніше подібні дозволи також видавалися, але в основному - кіностудіям, для польотів над певними зонами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ