У Саудівській Аравії хочуть збудувати найдовшу трасу для Hyperloop

Компанія Virgin Hyperloop One розпочинає співпрацю із Саудівською Аравією з метою вивчення можливостей будівництва найбільшого полігону для випробувань

Про це Virgin Hyperloop One оголосила 22 липня в Лос-Анджелесі, передає Depo.ua з посиланням на ЦТС.

Будівництво включатиме також науково-технічного центру та виробничих потужностей на півночі міста Джидда.

Проект, який передбачає будівництво траси завдовжки 35 км, спрямований на розвиток технологій Hyperloop в умовах Саудівської Аравії і відповідних компетенцій, які в потім можна було б перевести на комерційну основу і тиражувати. Реалізація проекту також дозволить локалізувати ланцюг поставок для системи Hyperloop і прискорити створення інноваційних кластерів на території королівства.

Технологія Hyperloop являє собою систему вакуумного трубопроводу для переміщення в спеціальних капсулах вантажів і пасажирів зі швидкістю приблизно 1000 км/год. Її запуск в експлуатацію дозволить скоротити час у дорозі між Ер-Ріяд і Джидда з нинішніх 10 годин до 76 хв, а від Ер-Ріяда до столиці ОАЕ Абу-Дабі - з 8,5 годин до 48 хв.

Нагадаємо, компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) закінчує будівництво у французькій Тулузі тестової ділянки для надшвидкісного потягу.

У серпні 2018 року компанія Virgin Hyperloop One підписала угоду з оператором інфраструктури залізниць Іспанії ADIF про відкриття дослідницького і випробувального центру компетенції в області Андалусія. Інвестиції в проект склали близько $500 млн.

У 2018 році на виставці в Дубаї компанія представила повнорозмірний макет капсули системи Hyperloop для Об'єднаних Арабських Еміратів.

Як відомо, інфраструктуру Hyperloop у Дніпрі створюватиме космічне підприємство.

У січні 2019 року Академія наук погодила проект Hyperloop в Україні.

22 жовтня 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що запуск надшвидкісного поїзда за технологією Hyperloop в Україні може відбутися у найближчі п'ять, максимум десять років.

Довідка: Hyperloop – це розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme