У Путіна вважають, що фейковий сюжет про MH17 не підриває довіру до ЗМІ

Фейковий сюжет російського "Першого каналу" про катастрофу MH17 на Донбасі "не підриває довіру до телеканалу"

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає Depo.ua з посиланням на росЗМІ.

За його словами, "помилка" в сюжеті не підриває довіру до державного телеканалу. Пєсков також вважає, що при висвітленні катастрофи MH17 "важливо давати всю палітру версій, а не одну, як воліють робити багато західних каналів".

"У цьому плані, якісь версії, які виходять вперед на певному етапі, потім виявляються неспроможними або сумнівними. Тому на певному етапі це цілком може бути", – сказав Пєсков.

Відзначимо, що мова йде про заяву гендиректора "Першого каналу" Костянтина Ернста про "редакційну помилку" при підготовці в листопаді 2014 року телесюжету, в якому говорилося, що малайзійський Boeing-777 міг бути атакований українським винищувачем.

Нагадаємо, 10 грудня гендиректор російського "Першого каналу" Костянтин Ернст визнав, що "Перший канал" розповсюдив фейк про збитий українським літаком рейс MH17.

Раніше стало відомо, що суд у справі про збитий у 2014 році над Донбасом Boeing "Малайзійських авіаліній" рейсу MH-17 триватиме 25 тижнів.

Довідка: Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 людей, всі вони загинули.

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступила категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук", який транспортували з території Росії.

6 липня 2017 року міністр безпеки та юстиції Нідерландів Стеф Блок заявив, що Росія не хоче співпрацювати у справі катастрофи МН17.

4 квітня 2019 року Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) повідомив уряду Росії про скарги родичів загиблих у катастрофі малайзійського "Боїнга" рейсу MH17 у 2014 році в Україні і просить Москву викласти міркування з цього питання.

19 червня слідча група назвала імена чотирьох підозрюваних у збитті МН17 та оголосила їх у розшук.

Після оприлюднення міжнародною Спільною слідчою групою імен 4 підозрюваних у збитті малайзійського "Боїнга" над Донбасом СБУ висунула їм підозри в організації вчинення теракту.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme