У Польщі все прискіпливіше перевіряють українців

У 2018 році польські прикордонники перевірили легальність перебування у Польщі понад 45 тисяч іноземців, 26 тисяч з яких виявилися порушниками

Про це повідомила речниця головного коменданта Прикордонної служби Польщі Агнєшка Голіас, інформує Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

За даними Головної комендатури Прикордонної служби, у 2018 році на понад 9 тис. збільшилося число перевірок легальності перебування іноземців у Польщі – з 10,6 тис. у 2017 році до 19,7 тис. у 2018 році. Збільшилося також число перевірених іноземців. Торік польські прикордонники провели контроль 45,4 тис. з них, у випадку понад 26,5 тис. іноземців були виявлені порушення. Для порівняння, у 2017 році було проведено контроль 31 тис. іноземців.

За словами Голіас, контроль легальності перебування полягає у встановленні справжнього стану щодо дотримання норм про умови в'їзду та перебування іноземців на території Польщі. Під час контролю перевіряють документ подорожі та інші документи, що дозволяють перебувати у Польщі, дозвільні документи на роботу, а також документи, що підтверджують мету та умови перебування у країні.

Іноземцю, який не має відповідних документів або мета та умови перебування якого не відповідають задекларованим, видають рішення про обов'язок повернення.

Нагадаємо, 23 січня стало відомо, що упродовж 2018 року 4,1 тисяч іноземців подали клопотання про надання міжнародного захисту в Польщі, що є приблизно на тисячу заяв менше, ніж у 2017 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна