У Німеччині кажуть, що США не хочуть приєднуватися до нормандської четвірки

Адміністрація президента США Дональда Трампа не зацікавлена в зміні нормандського формату переговорів щодо урегулювання конфлікту на сході України

Depo.Світ
19 травня 2017 19:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив уповноважений уряду Німеччини з питань співробітництва з Росією, Центральною Азією та країнами Східного партнерства Ґернот Ерлер, передає Depo.ua з посиланням на DW.

"У мене склалося враження, що адміністрація Дональда Трампа не має інтересу перебирати на себе додаткові завдання в Європі… Американська сторона не зацікавлена в зміні формату. Це те враження, яке в нас склалося. Я думаю, що це також зрозуміли і в Києві", - заявив він.

За його словами, адміністрація Трампа, скоріше за все, продовжить курс адміністрації Барака Обами, згідно з яким війна на сході України є європейською проблемою і її мають розв'язувати європейці. Попри це офіційний Берлін продовжить детально інформувати американську сторону в цьому питанні.

Ерлер наголосив, що новий президент Франції Еммануель Макрон продовжить лінію свого попередника Франсуа Олланда у нормандській четвірці.

"Моє враження: зараз переважно є консенсус, що нормандський формат, тобто співпраця Німеччини, Франції, України та Росії у напрямку політичного врегулювання конфлікту, має продовжуватися. Я не бачу жодної проблеми у зміні від Олланда до Макрона", - сказав представник німецького уряду.

Нагадаємо, що у Міністерстві закордонних справ України заявили, що США підтримують нормандський формат, однак про безпосередню участь Штатів в таких переговорах не йдеться.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ