У Меркель дали "копняка" скандальному голові внутрішньої розвідки

У Німеччині звільнили голову Федерального відомства з охорони конституції ФРН Ганса-Георга Маасена

Про це рішення повідомили у німецькому уряді, передає Depo.ua з посиланням на УП.

Маасен обійме посаду статс-секретаря в міністерстві внутрішніх справ Німеччини.

Рішення про відставку Маасена з посади глави спецслужби було прийнято на зустрічі керівників партій "великої коаліції" канцлера Німеччини Ангели Меркель, міністра внутрішніх справ Німеччини Горста Зеєгофер та очільниці парламентської групи соціал-демократів Андреа Налес.

Маасена звинувачували в неправомірної передачі парламентській фракції правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" інформації з неопублікованого звіту очолюваної ним спецслужби. Йшлося про кількість імовірних ісламістів і бюджет Федерального відомства з охорони конституції.

Нагадаємо, що керівник Федерального відомства по охороні конституції Німеччини Ханс-Георг Маасен втратив довіру після того, як він поставив під сумнів автентичність відеоматеріалів, що показують, як екстремісти переслідують іммігрантів вулицями міста.

13 вересня у Берліні керівники партій, що входять у правлячу Велику коаліцію, зібралися на екстрене засідання для вирішення долі глави контррозвідки країни і, можливо, майбутнього самої коаліції.

18 вересня Меркель вирішила, що голова контррозвідки країни Ганс-Георг Маассен повинен піти зі своєї посади

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна