ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Македонії арештували кузена прем'єра-втікача, який незаконно прослуховував 20 тисяч людей

У Македонії на 30 днів затримали колишнього очільника розвідки країни на фоні судового розгляду у справі про масове прослуховування телефонних розмов

Depo.Світ
21 листопада 2018 22:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на АР.

"Колишній голова македонського розвідувального відділу був узятий під варту як мінімум на 30 днів", - йдеться у повідомленні.

Суд вирішив, що Сашо Міялков, який очолював державне агентство безпеки UBK майже десять років аж до 2015 року, може спробувати втекти, щоб уникнути судового розгляду з приводу великого скандалу з прослуховуванням телефонних розмов.

Міялкову, разом з колишнім міністром внутрішніх справ та іншими посадовими особами спецслужб Македонії, було пред'явлено звинувачення у незаконному прослуховуванні понад 20 тисяч людей, у тому числі опозиційних політиків і журналістів.

Міялков є двоюрідним братом колишнього прем'єр-міністра країни Ніколи Груєвського.

Нагадаємо, поліція Македонії видала ордер на арешт Ніколи Груєвські, однак екс-прем'єр зник в невідомому напрямку. Згодом стало відомо, що Груєвські втік до Угорщини.

Прем'єр-міністр Македонії Зоран Заєв очікує, що Угорщина видасть засудженого на два роки екс-прем'єра Ніколу Груєвські.

14 листопада Управління імміграції Угорщини заявило, що розгляне прохання про надання статусу біженця колишньому прем'єр-міністру Македонії Ніколі Груєвському виключно в юридичному ключі.

16 листопада ЗМІ повідомили, що колишній прем'єр-міністр Македонії Нікола Груєвський, якого засудили за корупцію, прибув до Чорногорії з Албанії, але того ж дня залишив країну в супроводі угорських дипломатів.

19 листопада до МЗС Македонії викликали посла Угорщини, де йому вручили ноту протесту у зв'язку з втечею на угорську територію колишнього прем'єр-міністра Македонії Ніколи Груєвські.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Світ