У Китаї знайшли уже другу жінку, яка вагітна генетично модифікованою дитиною

Після народження діти зі зміненим ДНК будуть поміщені під медичний нагляд 
 


Про це повідомляє УНІАН із посиланням на The Guardian, передає Depo.ua.

В Китаї підтвердили, що вже друга жінка завагітніла в ході експерименту, метою якого було створити перших у світі генетично модифікованих дітей. Проти вченого, який провів незаконне і неетичне дослідження, поліція відкрила справу.

Минулого року дослідник Хе Ціанкуі шокував наукову спільноту заявивши, що він зміг виправити генетичний код дівчаток-двійнят у листопаді, не дозволивши їм успадкувати ВІЛ від батьків. Під час форуму в Гонконзі він оголосив, що ще одна пара може успішно народити генетично модифіковану дитину.

Регіональна влада Китаю, яка розслідує випадок, підтвердила існування другої матері і те, що вона зараз вагітна. Друге генетично модифіковане дитя, а також двійнят від першої вагітності, помістять "під медичний нагляд", - повідомили слідчі державній інформаційній агенції Xinhua.

Наразі розслідування виявило, що Хе Ціанкуі "підробив документи про етичне схвалення" і "умисне ухилявся від перевірок". Він в приватному порядку організував команду вчених, зібрану з іноземців, а також використовував "технологію непідтвердженої ефективності і безпеки" для незаконного редагування генів людських ембріонів.

Експерименти китайський вчений профінансував з власної кишені. Всього в них взяли участь вісім ВІЛ-позитивних пар. За незаконні дослідження Хе обіцяють покарати "з усією строгістю закону".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Китай