У Європарламенті створили проросійську фракцію

Популістські ультраправі партії створили в Європарламенті фракцію "Ідентичність і демократія", яка буде відстоювати нормалізацію відносин з Росією
 

Про це лідери європейських правих заявили на прес-конференції, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

 

Про створення політичної групи "Ідентичність і демократія" оголосив на прес-конференції її голова, 33-річний депутат від італійської партії "Ліга" Марко Дзанні. Він привітав журналістів від імені лідера "Ліги" віце-прем'єра італійського уряду Маттео Сальвіні.

 

Ініціаторами створення фракції, яка налічуватиме 73 депутати, виступили французьке "Національне об'єднання", "Альтернатива для Німеччини" і італійська "Ліга".

 

"Ми виступаємо проти продовження санкцій", – заявив на презентації нової політичної групи, заступник її голови, співголова партії "Альтернатива для Німеччини" Йорг Мойтен.

 

Він висловився за "прагматичні відносини" з Росією, за "нормальну взаємодію" з нею, "як з іншими країнами світу".

 

Крім голови фракції Дзанні і його заступника Мойтена на прес-конференції були інші її керівники: Марін Ле Пен і Ніколя Бе з "Національного об'єднання" Франції, Харальд Вілімскі з Австрійської партії свободи, Герольф Анеманс з бельгійського "Вламс Беланга", Юссі Халла-Ахо з партії "Справжні фіни", Томіо Окамура – правий популіст з Чехії, Петер Кофод з "Народної партії" Данії.

 

Нагадаємо, 27 травня у Європейському Союзі відбулися вибори до Європейського парламенту – більше за всіх втратили європейські народники і соціалісти, більше всіх додали радикальні антиєвропейські сили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна