"У цій країні жити неможливо": На Росії пенсіонер попросив Путіна купити йому труну

Забайкальський пенсіонер, у якого пристави зняли з рахунку всю пенсію, написав президенту Росії Володимиру Путіну лист з проханням купити йому труну, так як "в цій країні жити неможливо"

Depo.Світ
18 жовтня 2017 19:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на місцеве видання "Вечорка".

Анатолій Вертіпрахов проживає в Оловяннинському районі краю. За його словами, він отримує пенсію в розмірі 8516 рублів, що на 84 рубля менше прожиткового мінімуму по регіону. Однак 16 жовтня пристави зняли з карти всі гроші, не залишивши жодної копійки.

"На сьогоднішній день у мене немає грошей. Купити навіть булку хліба не можу. Немає грошей і на ліки, які мені необхідні щодня, я гіпертонік", - пише він.

"Пан президент! Прошу дати розпорядження губернатору Забайкальського краю, главі Оловяннинського району, голові сільського поселення Яснінске викопати мені могилу і купити мені труну. Мені 72 роки. Жити в цій країні неможливо", - звернувся Вертіпрахов до глави держави.

Видання повідомляє, що пенсіонер близько 40 років пропрацював у сфері житлово-комунального господарства і став жертвою "сучасної житлово-комунальної банди". Подробиці обставин, при яких Вертіпрахов виявився боржником, не розкриваються. За інформацією газети, зараз йому по можливості допомагають сусіди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ