У Чечні знову "полюють" на геїв

У Чечні поновилися переслідування геїв

Про це повідомляють джерела "Нової газети" та Російської ЛГБТ-мережі", передає Depo.ua.

"Нова" зазначає, що про відновлення переслідувань стало відомо після того, як адміністратори паблік в соцмережах став поширювати попередження і заклики покинути республіку.

Як приклад газета наводить повідомлення паблік "А У Л" у "Вконтакте", в повідомленні якого йдеться, що в Чечні "знову спалахнули вилови темових хлопців і дівчат". Автори поста закликають "всіх, хто ще на свободі, поставитися серйозно до цього повідомлення і якнайшвидше втекти з республіки".

Нагадаємо, у квітні 2017 року "Нова газета" повідомляла про масові затримання і переслідування геїв в Чечні і опублікувала свідчення очевидців. Крім того, видання розповідало про "секретну в'язницю" для геїв в республіці. Влада Чечні цю інформацію заперечили. У "Російської ЛГБТ-мережі" в липні минулого року розповіли, що з початку 2017 року республіку покинули 125 чоловік через переслідування геїв.

У грудні "Нова газета" писала, що двоє уродженців Чечні, які перебували в "екретну в'язницю" для геїв на території республіки, були вбиті 30 березня 2017 року пострілами в потилицю з близької відстані. За офіційною версією, чеченців застрелили при спробі нападу на поліцейських.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна