У центрі Гааги заборонили курити марихуану

Гаага стала першим містом у Нідерландах, яке впроваджує заборону на куріння марихуани у центрі міста, на центральному залізничному вокзалі, та у великих торгових районах

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на The Guardian.

У кофішопах, де дозволено продавати марихуану, та притулках для безхатченків, поширюють флаєри із попередженнями про штрафи для порушників. Невдовзі у готелях буде доступна також англомовна версія буклетів для туристів.

У мерії пояснили, що заборону викликали скарги багатьох жителів та гостей міста на сильний запах марихуани та гучну поведінку тих, хто її вживає.

Упродовж перших двох тижнів поліція видаватиме попередження порушникам у 13 визначених громадських місцях, у яких діє заборона. Після цього періоду виписуватимуть штрафи, обсяг яких визначатиме державний прокурор.

Нагадаємо, в Нідерландах марихуана відкрито продається у 573 кофішопах, які працюють у третині муніципалітетів країни, зокрема, і в Гаазі. Заборона в Гаазі є одним із останніх кроків у сфері посилення правил продажу і вживання марихуани.

В Амстердамі заборонено вживати легкі наркотики біля шкіл і дитячих майданчиків.

Роттердам у 2010 році ввів заборону на вживання марихуани поруч із п'ятьма середніми професійними школами, пізніше заборона була поширена на школи по всьому місту. Місто також прагне скоротити кількість кофішопів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна