У Брюсселі влаштували акцію на підтримку Сущенка та Шаройка (ФОТО)

У Брюсселі під час маніфестації проти режимів президентів Росії та Білорусі Володимира Путіна й Олександра Лукашенка вимагали звільнити ув'язнених українських журналістів Романа Сущенка і Павла Шаройка

Depo.Світ
23 листопада 2017 15:11
ФОТО: depo.ua

Акцію у центрі Брюсселя поблизу керівних інституцій ЄС провели напередодні саміту "Східного партнерства" білоруські політичні емігранти, повідомляє повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Наш протест не спрямований проти білоруської делегації на саміті "Східного партнерства". Але ми хочемо вчергове звернути увагу європейських політиків і суспільства на диктаторські агресивні режими, які правлять у Мінську та Москві. Останні події чітко викрили справжнє обличчя режиму Лукашенка, який перебуває у повній залежності від Кремля", – наголосив організатор маніфестації білоруський політичний біженець у Бельгії Дмитро Піменов.

Він наголосив, що президент Білорусі Лукашенко, який отримав формальне запрошення взяти участь у саміті "Східного партнерства", може стати "троянським конем Кремля" для Євросоюзу.

Учасники акції окремо наголосили на вимозі до Мінська і Москви звільнити протиправно ув'язнених українських громадян, зокрема журналістів Укрінформу Романа Сущенка і "Українського радіо" Павла Шаройка.

Нагадаємо, 22 листопада співголови групи на підтримку України в Конгресі США вимагали звільнення українського журналіста Романа Сущенка та припинення переслідування інших його колег російською владою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ