У Британії вчителька домагалась "солодкого на смак" школяра

41-річна помічниця вчителя в Уілтширі домагалася 17-річного школяра з особливостями розвитку прямо під час уроків, погладжуючи його по нозі і намагаючись поцілувати

Depo.Світ
23 жовтня 2017 13:57
ФОТО: depo.ua

В результаті у підлітка з'явилися думки про суїцид, повідомляє Depo.ua з посиланням на Daily Mail.

Мати двох дітей Сьюзен Айрес протягом місяця всіляко фліртувала з учнем, зокрема, пропонуючи йому зняти футболку на заняттях з фізкультури або тримаючи його за руку під час екскурсій. В результаті жінку засудили до року тюремного ув'язнення з відстрочкою на 18 місяців. Також вона була включена до реєстру сексуальних злочинців.

Сьюзен шепотіла на вухо школяреві, який він сексуальний і смачний. Крім того, коли розпався її шлюб, вона зробила підлітку пропозицію, запропонувавши обмінятися обручками з мармеладу. Пізніше жінка відновила стосунки зі своїм чоловіком, але це не завадило їй і далі домагатися хлопчика, відправляючи йому повідомлення з зізнаннями в коханні.

Підліток боявся розповідати про те, що відбувається іншим вчителям, через що, за його словами, у нього з'явилися думки про суїцид. Він також розповів, що йому було шкода жінку. Про те, що сталося стало відомо тільки після того, як потерпілий залишив запис на шкільній дошці в класі Сьюзен.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ