У Британії семеро депутатів вийшли з Лейбористської партії на знак протесту

З британської Лейбористської партії вийшли сім депутатів через незгоду з підходом лідера політичної сили Джеремі Кордіна до Brexit

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на AFP.

"Група (з семи — ред.) депутатів від британської опозиційної Лейбористської партії у понеділок відкололася (від партії — ред.). На знак протесту проти підтримки Brexit Джеремі Корбіна, а також його нездатності викорінити антисемітизм", — йдеться в повідомленні.

Серед семи депутатів, які вийшли з партії — Чука Умунна. Свого часу він проводив кампанію за другий референдум, який міг зупинити Brexit. Крім того, деякі бачили його потенційним лідером партії.

Депутати, які вийшли з партії, не формуватимуть нову партію і будуть представлені як незалежна група.

Корбін заявив, що розчарований їхнім рішенням.

Подібне "повстання" в рядах лейбористів навряд чи матиме вирішальне значення в майбутніх голосуваннях щодо угоди прем'єр-міністра Терези Мей щодо Brexit, однак, як зазначає видання, цей крок вітається силами, які виступають за ЄС.

Нагадаємо, 14 лютого палата громад парламенту Великої Британії не підтримала підхід уряду Терези Мей до реалізації виходу країни зі складу Євросоюзу.

Уряд Великої Британії готовий вийти з Євросоюзу без відповідної угоди, якщо парламент у час, що залишився не підтримає план, запропонований прем'єр-міністром Терезою Мей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook