У Британії десятки міністрів погрожують відставкою через Brexit без угоди

Близько 40 членів уряду готові подати у відставку наступного тижня, якщо депутатам Консервативної партії, до якої вони входять, буде заборонено голосувати за план, який передбачає недопущення Brexit без угоди

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на The Times.

Серед тих, хто розглядає питання про відставку, міністри уряду Терези Мей, молодші міністри та помічники міністрів.

Міністр із питань праці та пенсій Амбер Радд заявила, що всі депутати-консерватори повинні мати право вільного голосування щодо планів продовження Статті 50 - механізму, за яким Британія виходить з Європейського Союзу.

Міністр із питань бізнесу Річард Харрінгтон вчора підтвердив, що піде у відставку, якщо уряд наполягатиме на Brexit без угоди.

Міністр культури Марго Джеймс і міністр оборони Тобіас Елвуд поки що визначають свої позиції, але вчора Елвуд написав у Twitter про необхідність продовження статті 50.

Нагадаємо, 15 січня палата громад британського парламенту відхилила план виходу Великої Британії з ЄС, який раніше з Брюсселем погодила прем'єр-міністр Тереза Мей.

21 січня Мей заявила парламенту, що не може зняти з порядку денного сценарій виходу без угоди, оскільки ухвалена альтернатива ще не з'явилася, і що ЄС навряд чи відкладе дату виходу Британії без нового плану.

Вона представила новий план подальших дій, але він практично не відрізняється від її попередніх пропозицій, за винятком кількох змін.

Водночас Ірландія відмовилась від Brexit-переговорів з Британією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна