У Британії пілоти уперше за 40 років проведуть страйк

Профспілка пілотів британських авіакомпаній (British Airline Pilots Association, BALPA) переважною більшістю в 93% голосів прийняв рішення провести страйк після провалу переговорів з компанією British Airways про підвищення зарплат

Про це пише The Evening Standard, передає Depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Приблизно 90% пілотів British Airways входять до профспілки, тому страйк може серйозно відбитися на розкладі польотів компанії.

Представники компанії заявили про плани домагатися судової заборони на страйк і висловили своє співчуття у зв'язку з тим, що профспілка "вирішила порушити плани поїздок наших клієнтів".

Довідка: Переговори між BAPLA і British Airways ведуться з листопада минулого року. Члени профспілки наполягали на впровадженні схеми розподілу прибутку між співробітниками компанії, а фірма пропонувала підвищення зарплат на 11,5% протягом трьох років.

Дати страйку поки не оголошувалися. Згідно із законом, профспілка зобов'язана повідомити компанію про подібні заходи за два тижні.

Останній страйк співробітників British Airways відбулася ще в 1970-х роках. У 2008 році пілоти проголосували за проведення страйку, але тоді питання вдалося врегулювати.

Акції International Consolidated Airline Group (IAG), в яку входить British Airways, стабільні в ході торгів у вівторок. З початку року капіталізація компанії впала на 27%, до 8,93 млрд фунтів стерлінгів ($ 11,1 млрд).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook