ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Бремені офіс у справах біженців спіймали на корупції

Федеральне відомство з питань міграції та біженців (BAMF) заборонило відділенню у місті Бремен ухвалювати будь-які рішення щодо надання притулку через корупційний скандал

Depo.Світ
23 травня 2018 15:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Associated Press.

Міністр внутрішніх справ Хорст Зеєгофер підписав рішення про заборону після внутрішньої перевірки 4568 справ про надання притулку, яка встановила, що чиновники бременського відділення навмисно порушували правила.

Зеєгофер зазначив, що "довіра до якості процедур надання притулку та цілісності міграційного центру в Бремені була сильно підірвана".

У квітні німецькі прокурори заявили, що не менш ніж 1200 заяв про надання притулку були задоволені без достатніх на те правових підстав.

Більшість клопотань про притулок, схвалених з порушеннями, була подана в період з 2013 по 2016 рік єзидами - представниками близькосхідної курдської етнічної групи. Основна маса єзидів мешкає у північному Іраку, в Сирії, Вірменії, Грузії, Росії та Україні.

У справі фігурують співробітниця бременського офісу BAMF, троє юристів та перекладач. Чи мала місце передача коштів в обмін на дії чиновниці, поки невідомо. Як мінімум ідеться про "подарунок" у вигляді запрошень до ресторану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ