У Берліні побили близьких до Путіна політиків

В Берліні на двох представників ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) напали невідомі, коли вони прямували на фільму про Варшавське гетто

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на DPA.

Двоє постраждалих отримали удари по обличчю, їм знадобилася медична допомога. Постраждалі звинуватили в нападі лівих екстремістів, але ніяких доказів, що підтверджують це твердження, поки немає.

Фільм "Секретний архів Варшавського гетто" демонструється в рамках Берлінського кінофестивалю. Директор "Берлінале" Дітер Косслік раніше заявляв, що сподівається, що якомога більше членів AfD побачать фільм і підкреслив, що запрошення прийшло особисто від нього.

Гетто було районом, де варшавські євреї змушені були жити після того, як нацистська Німеччина встановила контроль над Польщею під час Другої світової війни.

На кінофестивалі вирішили показати фільм через політичну суперечку в Німеччині, викликану тим, що минулого місяця депутати парламенту Баварії від AfD вийшли із зали засідання під час заходу, присвяченого пам'яті жертв нацистської Німеччини.

Політики AfD регулярно критикують те, як Німеччина згадує Голокост, при цьому деякі стверджують, що історія Німеччини має бути переглянута, щоб більше зосередитися на жертвах серед самих німців.

Партію "Альтернатива для Німеччини" (AfD) називають пропутінською.

Нагадаємо, 8 січня на депутата бундестагу і голову бременського земельного відділення правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АДГ) Франка Магніца напали невідомі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна