Трамп заявив про недовіру до криптовалют

Президент США Дональд Трамп висловив недовіру до криптовалют

Про це він написав у Twitter, передає Depo.ua.

"Я не фанат біткоїна й інших криптовалют, які не є грошима й чия вартість базується на повітрі. Нерегульовані криптовалютні операції можуть бути незаконні, в тому числі оплати за наркотики та інші незаконні речі", – заявив Трамп.

Він додав, що подібним чином, криптовалюта Libra, яку представила компанія Facebook, також буде нестабільною і ненадійною.

"Якщо Facebook та інші компанії хочуть стати банком, то вони повинні отримати банківську ліцензію та ставати об'єктом всього банківського законодавства, як інші банки, як національні, так і міжнародні", – наголосив Трамп.

Американський лідер наголосив, що в США є єдина справжня валюта – долар.

"У нас є тільки одна справжня валюта в США, вона міцна, як ніколи, стабільна і надійна. Більш того, це домінуюча валюта у світі і вона завжди буде такою. Називається вона долар Сполучених Штатів", – підкреслив Трамп.

Нагадаємо, 18 червня Facebook презентувала власну криптовалюту.

Компанія Facebook мала намір запустити свою криптовалюту під назвою Libra вже 2020 року, однак голова Комітету Палати представників Конгресу США з питань фінансових послуг Максін Вотерс заблокувала цей план за лічені години після оголошення наміру.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна