Трамп запровадив у Луїзіані надзвичайний стан через тропічний шторм "Баррі"

Президент США Дональд Трамп запровадив режим надзвичайного стану у штаті Луїзіана, де очікується тропічний шторм "Баррі"
 

Зараз шторм рухається через Мексиканську затоку та наближається до Нового Орлеану, повідомляє Depo.ua з посиланням на Fox News.

"Президент Трамп оголосив на федеральному рівні надзвичайний стан для штату Луїзіана у четвер увечері, уповноваживши Департамент внутрішньої безпеки та Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій координувати всі зусилля з ліквідації наслідків стихійного лиха, у зв'язку із наближенням тропічного шторму Баррі", - йдеться у повідомленні.

Про оголошення надзвичайного стану президент Дональд Трамп написав на своїй сторінці Twitter.

"Для всіх, хто перебуває на узбережжі Мексиканської затоки: оскільки ви здійснюєте підготовку для захисту ваших будинків та близьких від затоплення та шторму, що наступає, вкрай важливо, щоб ви прислухалися до інструкцій Федерального агентства з надзвичайних ситуацій, федеральних та місцевих чиновників. Ми тісно співпрацюємо з ними. Будьте готові, будьте обережні, головне безпека!", - зазначив Трамп.

Нагадаємо, Національний центр попередження ураганів США повідомив про формування нового тропічного шторму в Мексиканській затоці, який загрожує перетворитися на руйнівний ураган впродовж наступних кількох днів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна