Трамп закриє свій благодійний фонд через позов генпрокурора

Президент США Дональд Трамп погодився закрити благодійний фонд Trump Foundation, проти якого в червні подала позов генеральний прокурор штату Нью-Йорк Барбара Андервуд

Згідно з її заявою, фонд буде розпущений, а його активи, що залишилися під наглядом Андервуд - передано в інші фонди, повідомляє Depo.ua з посиланням на The Guardian.

Андервуд заявила, що "Trump Foundation продемонстрував шокуючий зразок беззаконня, включаючи неправомірну координацію з передвиборчою кампанією Трампа, і неодноразове навмисне використання його становища в корисливих цілях і багато іншого". При цьому вона назвала фонд "чековою книжкою, яка обслуговує ділові і політичні інтереси містера Трампа".

У виданні додають, що, незважаючи на закриття фонду, генпрокурор має намір продовжити справу і домагатися від Trump Foundation виплати штрафів і відшкодування збитків у розмірі мільйонів доларів.

Також генпрокурор вимагала заборонити перебувати в радах директорів НКО, що базуються в Нью-Йорку або працюють в Нью-Йорку, дітям Трампа - Іванці, Еріку та Дональду Трампу-молодшому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Трамп